...

Logistyka

Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwala świadczyć nam usługi dystrybucyjne, logistyczne czy kurierskie dopasowane do konkretnego rodzaju działalności i posiadające pełne zaplecze Customer Service. Współpracujemy z wieloma dużymi i mniejszymi graczami sceny transportowej co pozwala nam stworzyć i zaoferować spersonalizowany kanał dystrybucji lub przeprowadzić indywidualny transport na specjalne zamówienie.

VAS - usługi dodane

Value added service to wartość dodana do twojej przesyłki. Realizujemy zlecenia na przepakowanie, etykietowanie, wieszakowanie, łączenie w zestawy, wymiarowanie i wiele innych usług, dzięki którym składowanie i wysyłka produktów będzie wyjątkowa skuteczna. Wykonujemy usługi konfekcjonowania, usługi nadzoru czy kontroli jakości.

Obsługa zwrotów

Organizujemy proces zwrotów eCommerce oraz posezonowych z sieci handlowych, włączając w to administrację całym procesem zwrotu od odbioru do przygotowania do ponownej sprzedaży.

Customer Service

W obecnych czasach Obsługa Klienta to dla wielu firm logistycznych pięta achillesowa działalności. Rynek przesyłek, również e-commerce rośnie dwucyfrowo rok do roku. Powoduje to, iż firmy transportowe i kurierskie skupiają się na obsłudze masowego przepływu wolumenu zapominając o indywidualnym podejściu do Klienta i dbaniu o jego zadowolenie. Dzięki nam będziesz otrzymywał pełne wymagane przez Ciebie informacje o każdym etapie realizacji zlecenia w cyklach tygodniowych, dziennych czy godzinowych. Korzystającym z naszych usług zapewniamy bezpośredni kontakt z doświadczonym opiekunem, odpowiedni system raportowania i wiele innych udogodnień, dzięki którym oferowany serwis jest na najwyższym poziomie.

Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie i implementację złożonych projektów logistycznych, tworzenie własnych lub franczyzowych sieci dystrybucyjnych dla producentów i sprzedawców chcących rozwijać się na nowe rynki bądź usprawnić dystrybucję swoich towarów. Jesteśmy w stanie dostarczyć wymagane oprogramowanie indywidualnie napisane pod dany projekt.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.